HEISLIE MEESKOND

Meil on ambitsioon mõista sinu ettevõtet seestpoolt ning olla usaldusväärne ärinõustaja, kellel on motivatsioon toetada sind suurema kasumlikkuse suunas.

Birgit Suurhans

Pearaamatupidaja

Minu huvi raamatupidamise ja finantsarvestuse vastu sai alguse pea 10 aastat tagasi, kui alustasin tööd audiitorbüroos. Täna oman väikeettevõtluse arendamise, maksu- ja raamatupidamiskogemust erinevates sektorites. Oman kogemust palgaarvestuses, valmidusastmemeetoid rakendamisel, konsolideerimises, kinnisvarainvesteeringute kajastamisel (eluaseme, maa ja metsa kui ka ärikinnisvara), põhivara arvestuses , laenude ja intresside arvestuses, bioloogilise vara arvestuses, proportsionaalse käibemaksu arvestuses, äririskide hindamises, bilansikontode üle vaatamises, kasumiaruande vertikaal- ja horisontaalanalüüsis, maksuarvestuse üle vaatamises. Suunan oma energia ja fookuse sinna, “kuidas saab”, mitte ei otsi põhjendusi, “miks ei saa”. Olen oma klientidel aidanud ostuarvete või müügiarvete protsessi tõhusamaks muuta, dokumentide edastamist parendada, töötada välja ettevõtte jaoks mugavaimad kinnitusprotseduurid jne. Pean oluliseks enesetäiustamist ja elukestvat õpet, mis aitavad mul iga päev olla paremad kui eile. Mulle meeldib, et mu töös on nii rutiinsemaid tegevusi kui ka vaheldust pakkuvaid kiireloomulisi väljakutseid ja küsimusi.

Litsentsid ja tunnistused

  • Eesti Raamatupidajate Kogu poolt välja antud vanemraamatupidaja 6. taseme
    litsents
  • Eesti Personalijuhtimise ühingu poolt väljastatud personalitöötaja tunnistus

Heili Avila

Raamatupidaja

Olen töötanud raamatupidajana üle 3 aasta. Suurim kogemus on jaekaubandus sektori raamatupidamises. Oman kogemust palgaarvestuses, maksude deklareerimises (TSD, KMD,VD), kulude/tulude periodiseerimises, põhivara ja varude arvestuses, laenude ja intresside arvestuses. Olen sõbralik, rõõmsameelne, sihikindel, täpne ning pean oluliseks kokkulepetest kinni pidamist. Mulle meeldib, et saan erinevatele ettevõtetele luua ja välja pakkuda paindlikke, ajakohaseid ja just neile kohandatud raamatupidamisalaseid lahendusi.

Litsentsid ja tunnistused

  • Eesti Raamatupidajate Kogu poolt välja antud raamatupidaja 5. taseme litsents
  • Tallinna Tehnikakõrgkoolis omandanud Majandusarvestuse eriala
TOP